O NÁS

Od počátku své činnosti v roce 1994 jsme v Diamant Unipool s.r.o. úspěšně uskutečnili již více než 20 000 realizací, což nás řadí k předním výrobcům bazénů v Evropě. Své vlastní pobočky provozujeme mimo Českou republiku také na Slovensku, v Německu, Polsku a Rakousku, a partnery v dalších jedenácti zemích Evropy.

Po celou dobu své existence se zaměřujeme na vysokou kvalitu našich bazénů a investujeme nemalé částky do vývoje a inovací našich produktů. Díky našim letitým zkušenostem dokážeme doplnit i ty nejnáročnější přání našich zákazníků. Kromě zahradních a interiérových bazénů a zastřešení pro privátní uživatele realizujeme i technicky velice náročné zakázky, např. hotelové bazény či wellness.

V rámci strategického konceptu se chováme zodpovědně nejen ve vztahu k našim zákazníkům a dodavatelům, ale také v oblasti životního prostředí a sociální politiky společnosti. Pravidelnou inovací našich technologií snižujeme energetickou a ekologickou náročnost výroby.

Jsme si plně vědomi toho, že právě Vy, naši zákazníci, nám umožňujete dělat práci, která nás baví a naplňuje. Proto je spokojenost našich zákazníků a dobrá pověst společnosti Diamant Unipool, s.r.o naším prvořadým cílem.

Diamant_unipool_factory